Grupo Radio Centro

Complete News World

Pa bruce brussel arregló las cuatro esquinas. Bojí se náezdů rozzuřench občanů

Odpůrci protikoronavirovchch opatenen a okokoviní proti covidu-19 ve čtvrtek vyrazili z několika francouzských m vest spolenčch colony. Od rtvrtečního večera chtěli společně demonstrovat v Paříži. Inspirovali se obdobným hnutím v Kanadě. V pondělí se měly colony aut podle plánu společn přsunout do Bruselu.

„Vzhledem k riziku narušení veřejného pořáku, které by toto shromáždění mohlo způsobit, vydává policejní prefekt nařízeno o zákazu podobnch demonstrací od ptku 11. ranora 2022 do 20 doě do 2022. Policy pizze konkrtní opatření, aby zabránila blokování důlžitých silničnch tahů a bude pokotovat a kotří tento zákaz poruší, ”uvedla policejní prefects.

Konvoj svobody

Foto: Eric Gaillard, Reuters

Za ú myslné bráněn provozu hrozíve francii pokuta 4500 eur (110 tisíc korun) a až dva roky vizení. La política es tomar mi propia vida en el odebrat řidičské oprvnění až na tři roky. Pořadatelé nepovolených shromážděn mohou skonit až pil roku ve vijení a dostat pokutu 7500 eur (183 tisík korun), vyjmenovala prektura moiné postihy.

Publicación nostálgica de Bruselas

Explore la metrópoli Explorar en Ross para conectarse con Konvoji svobody vstup. Pro podřání demonstrace je v Belgii nezbytné podat pslušnou ostodost, your most nostalo; Hacha es tedy neleglní, uvedl starosta Cerrar. Brucel’s pipraven zapojit mistskou i sttní policii, aby zabránil vozidlům ve vijesdu, pokud by se o to pokusila navzdory zákazu. Misto chce zojistit co nejmenší dopad demostración na veyjný podek, napsal starosta na Twitter.

„Norma, tu enlace es tu propio nospokojenost, o mi norma, aby si vzali jako rukojmí obyvatele mista, majitele obchodo an instituce. Reakse bude velmi razná, «uvedl Close, citovaný belgikou stanicí RTBF.

Francouzští astníci convoje svobody.

Foto: Eric Gaillard, Reuters