Grupo Radio Centro

Complete News World

Local davy turistov, v Moskve končí historicý luxusný obchod

Obchod Jelisejevskij otvorili de 1901.

6. abr.2021 o 13:55 TASR

MOSKVA. Tienda de lujo histórica y centro Moskvy Jelisejevskij con 120 novatos en todo el mundo. Vekou miorou sa pod a podpísala pandemia novho Coronavirus, ktorá výrazne znížila počti turistov.

T patrili k častým zákazníkom exkluzívneho obchodu s potravinami.

Obchod Jelisejevskij otvorila v roku 1901 obkhodnícka rodina Jelisejevovcov, ktorá zbohatla v corskom Rusku na dovoze ovocia a vina.

Po revolcii v roku 1917 a nistupe communist sa obchod stal známy a Gastronom. 1 a naprik nedostatku potravín naďlej ponkal široký viber lahôdok, ktoré inde nebolo možné kúpiť, ako kaviár, prepelice čdený los

Símbolo mesta

Aj v minulých rokoch obchod známy neobarokov interm interirom ponkal obrovské mnovostvo gurmánskych jedál a suvenrov. Avšak od oznámenia o tom, ob obchod 11. apríla končí, sú jeho pulty, kedysi plné čerstvého ovocia, drahého alkoholu a tradičnčch ruských ozdôb, takmer prásdne.

«Nebol to obyčjný obchod, do ktorého si človek ide kúpiť trochu jedla,» povedala počs jedného z posledných nkupov contra obchode Jelisejevskij pre agente Reuters Moskovanka Jelena Bachtinov. «Bol al símbolo mesta. Hocikedy som sem zola obdivovať jeho interiér. Je to odakoda, že to končí,» Dodala.

«V časoch Sovietsko zväzu to bol jeden z mála obchodov v Moskve, kde sa dal kúpiť kaviár, aj keď väčšina obyvateľv si to nemohla dovoliť, povedal pre ruský denník The Moscow Times lohodca Micale Mic Mic Mic. Možnosť však už nedostal, vinu z lahôdok vypredali.

Masy turistov local

Obversión a la solicitud de Tverskej como masy turistov, po nástupe pandémie novoé koronavíru však ich po ti prudko klesli. Para deletrear osud luxusnho obchodu, ktorý už predtým zápasil s problémami.

READ  Mapa de materia oscura: el mapa más grande de materia oscura del universo

Esta es la principal estación televisiva de Ruskej obchodnej a primisselnej komory Alexander Kanin, dovodom pre rozhodnutie o zatvorení oblodu Jelisejevskij sú a prvne problémy, ako zmena chokiaa chokias.

Puede navegar por los términos y condiciones de búsqueda más recientes.